Jeżeli poszukujesz wyjątkowych butów – wykonaj je na zlecenie

Sklepy oferują nam tak bardzo zróżnicowany wybór, jeżeli chodzi o buty, iż bez trudności można zdecydować się na fajny model w korzystnej cenie. Choć sklepy stacjonarne i internetowe przedstawiają bardzo zróżnicowany asortyment, to jednak wielu z nas poszukuje innych, bardziej oryginalnych rozwiązań. Kwalifikuje się do nich między innymi buty na zamówienie. Co należy wiedzieć, jeśli chodzi o obuwie handmade?

Gdzie dokonać zamówienia

Buty na zamówienie są wykonywane albo przez szewców, albo przez takie firmy, które zajmują się tylko wytwarzaniem obuwia wedle zleceń klientów. W tym pierwszym wypadku buty szyte na miarę zamawia się bezpośrednio u szewca. Trzeba zatem zgłosić się do określonego szewca, pobrać rozmiar, wybrać rodzaj skóry czy innego materiału i umówić się na odebranie butów. Takie buty handmade szewc przygotowuje standardowo w ciągu około 2-óch, a czasem 3-ech tygodni. Wszystko uzależnione jest od tego, jak wiele zamówień ma szewc, czy ma dostępne w swoim zakładzie wybrane materiały przez zlecającego usługę itd.
Kolejną opcją są buty na zamówienie warszawa, które można zamówić przez internet. W sieci działa mnóstwo firm, które zajmują się realizacją butów na indywidualne zamówienie klienta. Problem w tym przypadku może być tymczasem taki, że stopę klient musi zmierzyć na własną rękę, albo przy pomocy kogoś innego. Wymiar należy podać dobrze, zgodnie z instrukcją pomiaru. Buty szyte na miarę warszawa w e-sklepie, to dużo opcji. Klient może na bieżąco porównywać barwy butów, faktury, gatunek materiału itd. Tego typu sklepy oferują z reguły znacznie Sklepy takie dają w związku z tym bardzo duży wybór, którego zwykle nie może zapewnić szewc.

Ile to trzeba na to wydać

Cena jest faktycznie uzależniona od sprzedawcy. Za świetnej jakości obuwie szyte na miarę u szewca kupujący może zapłacić nawet 4000 zł i więcej. Wszystko uzależnione jest także od tego, jakie ma być to obuwie. Inne są ponadto ceny jeżeli wybierze się obuwie od szewca znanego i poważanego w środowisku obuwniczym. Jeżeli chodzi o obuwie na zamówienie w sieci internetowej, to ceny rzecz jasna również uzależnione są od różnych czynników, przeważnie jednak są nieco niższe – za fajne buty bespoke można zapłaci od kilkuset złotych.

Czy da się zwrócić buty?

Z racji tego, że jest to obuwie na zamówienie nie ma z reguły szans zwrotu Wyjątek stanowi naturalnie sytuacja, jeżeli wina leży po stronie sprzedającego. Jeżeli dla przykładu buty od szewca będą za ciasne, to w takim wypadku zwrot butów jest naturalnie możliwy. Jeżeli buty nie pasują z wizualnych względów kupującemu a są bardzo dobrze wykonane i są zgodne z umową, w takim przypadku nie da się ich zwrócić.

buty szyte na miarę Jacek

leave a comment

Create AccountLog In Your Account