Prezent dla mężczyzny – kosmetyki i perfumy od Perfumesco

Prezent dla mężczyzny – kosmetyki i perfumy od Perfumesco

Prezent dla mężczyzny – kosmetyki i perfumy od Perfumesco

Perfumy oraz kosmetyki to produkt, który bardzo często jest wybierany na prezent dla mężczyzny. Zanim zdecydujemy się na konkretny zapach perfum, warto poznać kilka wskazówek i odpowiednio przemyśleć swój wybór. Inne perfumy powinniśmy podarować dla swojego ojca, inny rodzaj dla szefa, a jeszcze odmienny zapach dla ukochanego faceta. Bardzo atrakcyjną i bogatą ofertę kosmetyków oraz perfum męskich posiada sklep Perfumesco.

Kim jest facet, któremu chcemy podarować perfumy?

Przed zakupem należy przemyśleć, jaki charakter ma mężczyzna, którego chcemy obdarować. Powinniśmy zastanowić się nad tym, czy jest romantykiem i osobą spokojną, czy bardziej szalonym i żywym typem mężczyzny. Mężczyźni odważni i lubiący dominować raczej nie preferują perfum słodkich i kwiatowych. Zapachy słodkich owoców (pomarańczy, cytryn, ananasów) oraz kwiatów (konwalii, gardenii, lilii, róży) polecane są dla mężczyzn o łagodnych charakterach.

Natomiast typowemu macho na pewno spodobają się perfumy przyprawowe, drzewne i korzenne. Tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem mogą być perfumy od Perfumesco:

  • Creed Green Irish Tweed
  • Armani – Stronger with You
  • Amouage Gold Man
  • Opium
  • Bois du Portugal Creeda

Jednak nie zawsze macho musi mieć intensywny i mocny zapach, wybór perfum dla mężczyzny jest naprawdę bardzo trudny. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z połączeń świeżych cytrusów oraz kwiatów. Nuty zapachowe od Perfumesco typu unisex są bardzo przyjemne i często wybierane przez mężczyzn oraz kobiety. Uniwersalność zapachu sprawia, że podobają się one wielu osobom i jakby same dopasowują się do różnych charakterów.

Wielu facetów otrzymujących perfumy od kobiety jest zadowolonych z zapachu, ponieważ jest to prezent od ważnej dla nich kobiety. Większość mężczyzn otrzymując perfumy będzie myślało, że skoro perfumy podobają się kobiecie to na pewno są ładne i męskie. Przez to sami będą doceniali nuty zapachowe perfum i wczują się w ten aromat.

Najczęściej wybierane perfumy od Perfumesco dla mężczyzn

Do najczęściej wybierany perfum przez mężczyzn należą:

  • Chanel Allure Homme Sport  – to perfumy, które nie należą do nowości. Mają lekki i dynamiczny zapach. Doskonale są odczuwalne w połączeniu z aromatem wydzielanym przez męskie ciało podczas wysiłku fizycznego
  • L’Instant de Guerlain pour Homme – zapach powstały z pomieszczanie owoców cytrusowych wraz z przyprawami i herbatami, bardzo uniwersalny i wybierany przez wielu mężczyzn
  • Calvin Klein One – bardzo dobre na każdą okazję, połączenie nut drzewnych z przyprawami i odrobiną cytrusów, świeże i energetyczne
  • Paco Rabanne 1 Million – orientalno-drzewny i intensywny zapach, określane jako najbardziej zmysłowe perfumy męskie

leave a comment

Create AccountLog In Your Account