Sposoby na impotencję

Sposoby na impotencję

Sposoby na impotencję

W telewizji czy w internecie mnóstwo jest dziś reklam tabletek na potencję. Dlaczego jest ich tak dużo? Czy faktycznie reklamowane tabletki na erekcję w czymkolwiek pomagają? Czy można poradzić sobie z brakiem wzwodu bez pomocy lekarza?

Tabletki na potencję dostępne bez recepty

Większość reklamowanych na szeroką skalę tabletek na erekcję dostępna jest bez recepty. Warto zauważyć, że tabletki te posiadają odmienne mechanizmy działania. Również ich przeznaczenie nie zawsze jest dokładnie takie samo. Rzecz w tym, że niektóre umożliwiają leczenie impotencji, a inne działają tylko doraźnie. Niewątpliwie, z jednych i drugich można zrobić niezły pożytek.

Warto też zwrócić uwagę na tabletki niebędące lekami, a jedynie suplementami diety. Wśród ogólnej popularności wszelkich suplementów diety, nie mogły również nie powstać tabletki na potencję. Warto jednak zauważyć, że nie leczą one impotencji. Nie są to tabletki, które mogą zastąpić leczenie przy pomocy leków czy też zabiegów. Niemniej jednak, warto korzystać z suplementów jako uzupełnienia leczenia impotencji.

Terapia w gabinecie specjalisty

Niektórym mężczyznom udaje się odnieść sukces w samodzielnym leczeniu impotencji. Inni natomiast ponoszą porażkę i zwracają się o pomoc do profesjonalisty. Lekarz również może polecić tabletki na potencję. Często będą to jednak leki, które można dostać tylko po okazaniu recepty. Dosyć powszechne są na przykład tabletki hormonalne. Stosuje się je wtedy, gdy konieczne jest ustabilizowanie gospodarki hormonalnej pacjenta. U podłoża impotencji może bowiem leżeć znaczny niedobór testosteronu. Niemniej jednak, jak najbardziej specjalista może również zalecić zażywanie tabletek na potencję przed stosunkiem, w celu jednorazowego wywołania erekcji.

Likwidacja przyczyny

Bez wątpienia, leczenie impotencji najskuteczniejsze jest wtedy, gdy walczy się z jej przyczyną. Dlatego tak istotna jest trafna diagnoza. Zadaniem lekarza jest odkrycie, co odpowiada za impotencję u danego pacjenta. Nie jest to proste, gdyż powodów może być wiele. Od niedoboru hormonów, przez zatkanie żył po silny stres wszystko może odpowiadać za impotencję. Niestety, nie tak rzadko przyczyn jest więcej niż jedna. W takiej sytuacji niezbędne jest kompleksowe leczenie impotencji.

Czasami, problem impotencji znika pomimo niepodejmowania jakiegokolwiek leczenia. Wielu mężczyzn cierpi z powodu niemożności osiągnięcia erekcji, gdyż prowadzą niezdrowy tryb życia. Spożywanie mniejszej ilości tłuszczów, rzucenie palenia, czy ograniczenie alkoholu mogą okazać się wystarczające w walce z impotencją.

leave a comment

Create AccountLog In Your Account