W jaki sposób tanio zakupić sukienkę do ślubu?

W jaki sposób tanio zakupić sukienkę do ślubu?

W jaki sposób tanio zakupić sukienkę do ślubu?

Sukienka na ślub jest dużą częścią weselnego budżetu. Przeciętna cena sukienki z dodatkowymi akcesoriami to koszt blisko 2000-2500 zł. Nie każda pani młoda może sobie aczkolwiek pozwolić na takowy wydatek. Ponadto coraz większa ilość kobiet po prostu nie chce przeznaczać takiej sumy pieniędzy na sukienkę, która w sumie posłuży tylko podczas tego wieczoru. Jak w takim razie wyszukać rozwiązanie idealne? Inaczej mówiąc – jak znaleźć kreację ślubną, która będzie piękna, ale jednocześnie nie będzie zbyt kosztowna? Dostępnych jest kilka możliwości i z całą pewnością należałoby je poznać.

Uszyj sukienkę u krawcowej

Jednym z rozwiązań jest uszycie sukni na ślub po prostu w punkcie u krawcowej. Tego typu rozwiązanie jest o wiele bardziej korzystne pod względem ceny. Trzeba tylko udać się do krawcowej i przedstawić swoją wizję na suknię ślubną, doświadczona krawcowa uszyje sukienkę marzeń w zdecydowanie niższej cenie. Zwykle sukienkę uszytą w ten sposób można nabyć już od 1000 zł w górę. Sporą zaletą jest to, iż cenę można za każdym razem negocjować – im mniej akcentów i błyskotek, tym cena będzie mniejsza.

Kup kreację w sklepie sieciowym

Coraz bardziej popularne stają się suknie ślubne wybrane w zwykłych sieciowych sklepach. Choć niektóre panie taki pomysł może trwożyć, to jednak wystarczy popatrzeć na modelowe sukienki ślubne z siecówek, które w połączeniu z adekwatnymi dodatkami prezentują się w wielu przypadkach lepiej niż drogie sukienki z salonów z modą ślubną. Cena tego typu sukni to wydatek rzędu paruset złotych. Można w następstwie tego mnóstwo zaoszczędzić.

Suknie w cenach zniżkowych

Inną opcją jest również kupienie sukni ślubnej w wyprzedażowej cenie. Taką możliwość oferują na przykład salony ślubne, które wystawiają suknię w ofercie wyprzedaży. Trzeba jednak przyznać, iż pomimo cen promocyjnych dla wielu osób mogą one wciąż być zbytnio wysokie. Zatem można dodatkowo pokusić się o poszukiwania sukni ślubnej w sklepach internetowych, przede wszystkim w tych zagranicznych. W wielu sklepach znaleźć można bowiem kreacje ślubne w ogromnie korzystnych cenach. Jeżeli ktoś chce dokonać zakupu w Polsce opłaca się na pewno sprawdzić portale aukcyjne, gdzie często można nabyć suknie ślubne w bardzo dobrych cenach.

Sukienka ślubna z drugiej ręki

Istnieje ponadto alternatywa wybrania sukienki ślubnej z drugiej ręki, innymi słowy po prostu sukni ślubnej używanej. Sieć internetowa pozwala na sprawdzanie tysięcy ogłoszeń z sukienkami z drugiej ręki. Sukienki są znacznie tańsze i z reguły w doskonałym stanie. Jeśli ktoś wobec tego nie chce przepłacić za kreację, to tego typu rozwiązanie sprawdzi się jednym słowem idealnie. Można ponadto zajrzeć do komisów ślubnych, gdzie dostępnych jest bardzo dużo sukienek, a znalezienie tej perfekcyjnej będzie w rezultacie prostsze.

leave a comment

Create AccountLog In Your Account